BÜTÜN YOLCULARIMIZ FERDİ KAZA SİGORTASİ İLE SİGORTALIDIR

YOLCU İŞBU BİLETİ ALIP VASITAYA BİNMEKLE AŞAGIDAKİ TAŞIMA SÖZLEŞMESİ SARTLARINI KESİNLİKLE KABUL ETMİŞTİR.

1) Satılan bilet geri alınamaz.

2) Aldıgınız biletin hareket tarihi ve saatini lütfen kontrol ediniz. Yazılı seferinde kullanılmayan bilet muteber degildir. Bu konuda sonradan yapılacak itiaz gecersizdir.

3)Yazılı seferinde kullanılmayacak bilet otobüsün hareket saatinden 12 saat once muracat halinde 30 gün içerisinde kullanılmak üzere açık bilet haline getirilir.

4) Gidis-Dönüş biletleri 6 ay gecerli olup,dönüş icin vize yapılması gerekir.

5) Yolcu 15 kg zati eşyasını yanında götürebilir.fazlası ücrete tabidir.

6) Ağırlıgı ne olursa olsun denk balya,çuval,ve sandık içerisindeki eşyalar ile teneke kaplar ve akıcı,kokucu,radyoaktif ve yanıcı maddelerin ve sinema filmlerinin nakli yasaktır.Bu gibi eşyaların kabul edilmemesi halinde yolcu bileti iadesi yolunda bir talepte bulunamaz.

7) 
a)
 Yolcuların bizzat elinde bulundurdugu el çantası vs benzeri eşyanın hasar ziyanindan taşıyıcı hicbir suretle sorumlu deildir.

b) Yolcu beraberinde götürülen eşyanın hasar ve ziyanı halinde tasıyıcının sorumlulugu seyahat edilen bilet üçreti kadardir.

c)Taşıyıcı kendisine teslim olunurken beyan edilmemiş olan kıymetli eşya,para,kıymetli evrak ve diger herturlu vesikanın hasar ve ziyanindan mesul deildir.

8) Trafik kazalarında maddi manevi zararlar,"şirketimizin öz mal araçları için açılacak davalarda hasım,taşıyan otobus sahip ve müstahdemleri olacaktır.

9) Taşıyıcının sorumlulugunu kaldıran veya sınırlandıran kurallar taşıyıcının acenteleri personeli ve temsilcileri lehine uygulanır

10) Taşıyıcının hiçbir acentesi,persneli veya temsilcisi bu sözleşmenin hükümleri degiştirmeye veya kaldırmaya yetkili kılınmamıştır.

11) Bilet satın alan yolcu yukarıdakki sözleşme şartlarını kabullenmiş addolunur.Aynı zamanda bu bilet müşteri ile şirketimiz arasında bir akiddir.


<p><b>{seferzamani} {nereden} - {nereye}</b> seferi için {biletadeti} adet bilet satın aldınız.</p> <p>PNR numaranızı (<b>{pnr}</b>) kaydetmeyi unutmayınız.</p> <p style="display:{iademesajidisplay}"> Biletinizi şubelerimizden yazdırabilirsiniz. Seyahat etmekten vazgeçerseniz biletinizi otobüsün kalkış saatine en az {iadekalansaat} saat kala sitemize giriş yaparak iade etmelisiniz. </p> <p style="display:{servisdisplay}">Servis : {seciliservis}</p> <p>Bilet bilgileri;</p> <table class='table'> <tr> <td>Koltuk No</td> <td>Cinsiyet</td> <td>Yolcu</td> <td>Fiyat</td> </tr> {biletler} </table> <p>Toplam fiyat : {toplamfiyat} TL</p> <p>İyi yolculuklar dileriz.</p>
<p><b>{seferzamani} {nereden} - {nereye}</b> seferi için {biletadeti} adet bileti puan kullanarak satın aldınız.</p> <p>PNR numaranızı (<b>{pnr}</b>) kaydetmeyi unutmayınız.</p> <p style="display:{iademesajidisplay}"> Biletinizi şubelerimizden yazdırabilirsiniz. Seyahat etmekten vazgeçerseniz biletinizi otobüsün kalkış saatine en az {iadekalansaat} saat kala sitemize giriş yaparak iade etmelisiniz. </p> <p style="display:{servisdisplay}">Servis : {seciliservis}</p> <p>Bilet bilgileri;</p> <table class='table'> <tr> <td>Koltuk No</td> <td>Cinsiyet</td> <td>Yolcu</td> <td>Fiyat</td> </tr> {biletler} </table> <p>Toplam fiyat : {toplamfiyat} TL (Puan kullandınız)</p> <p>İyi yolculuklar dileriz.</p>
<p><b>{seferzamani} {nereden} - {nereye}</b> seferi için {biletadeti} adet bilet rezervasyonu yaptınız.</p> <p>PNR numaranızı (<b>{pnr}</b>) kaydetmeyi unutmayınız.</p> <p style="display:{opsiyonsonutarihidisplay}">Rezervasyonunuz {opsiyonsonutarihi} tarihine kadar geçerlidir.</p> <p style="display:{servisdisplay}">Servis : {seciliservis}</p> <p>Rezervasyon bilgileri;</p> <table class='table'> <tr> <td>Koltuk No</td> <td>Cinsiyet</td> <td>Yolcu</td> <td>Fiyat</td> </tr> {biletler} </table> <p>Toplam fiyat : {toplamfiyat} TL</p> <p>İyi yolculuklar dileriz.</p>